Середа, 31 травня

З понеділка станція метро «Мінська» запрацює на два виходи

У понеділок, 17 квітня, станція столичного метрополітену «Мінська» запрацює на два виходи. Про це повідомляє прес-служба Київради з посиланням на https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02rN5LdNHW6PGsSa8zFPropMME7Hpmhde8j9TP3i4JTWeWDRAQbrBZtbxbGmZmzL9bl&id=100001676479548 першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника

Для пасажирів станція працюватиме у звичайному режимі за графіком:

  • вестибюль № 1 (у напрямку ст. м. «Героїв Дніпра») – із 05:24 до 22:24;
  • вестибюль № 2 (у напрямку ст. м. «Оболонь») – із 05:27 до 22:27.

«Нагадую, що як укриття станція «Мінська» працює в цілодобовому режимі. Також наразі працюють усі виходи на станціях: «Академмістечко», «Дарниця», «Лісова», «Почайна» та «Видубичі», – додав Микола Поворозник.

Як відомо, під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ – посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Тим часом кияни обурюються тим, що поки йдеться лише про відкриття другого виходу на станції «Мінська». Натомість на ряді інших станцій, як «Харківська» чи «Оболонь» працює тільки один вихід.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.