Вівторок, 28 березня

З полону повернувся ще 101 українець

Ще 101 українця вдалось повернути з московитського полону, переважно це захисники Маріуполя, Бучі, Херсону та Лиману – 100 військових та один цивільний – перший заступник міського голови досі окупованого Енергодара Іван Самойдюк. Черговий обмін полоненими відбувся 16 лютого – повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з полоненими https://www.facebook.com/koordshtab/posts/pfbid0W1NgPpYxb9X2iDXxR7STPeL6JBYuxVfj595ctmyJTzcFJXKhNaHhiZCZBV2UgB6dl
Іван Самойдюк після того, як Енергодар було окуповано московитами категорично відмовився співпрацювати з незаконною владою через що провів 333 дні у полоні. «Він не зламався, відмовився співпрацювати з ворогом і був викрадений окупантами 19 березня минулого року на блокпосту біля Благовіщенки» — розповіли у штабі. Тепер він повертається додому. Серед полонених є багато поранених.
“До Військово-морських сил належать 46 звільнених, до Державної прикордонної служби — 29, Нацгвардії — 12, восьмеро звільнених належать до Збройних Сил України, п’ятеро — до лав Територіальної оборони. Цього разу всі звільнені в результаті обміну — рядовий та сержантський склад”, – зазначили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Нагадаємо, 4 лютого Україна провела черговий обмін полоненими. Тоді вдалося повернути 116 оборонців Маріуполя, херсонських партизанів, снайперів з Бахмутського напрямку та інших наших героїв.
Зараз йде робота над тим, аби повернути додому захисників Зміїного та Азовсталі.

https://www.youtube.com/watch?v=82HNndry4Tc

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.