п`ятниця, 8 грудня

Виявляється Євгеній Шевченко їздив до Лукашенка за завданням ГУР

Народний депутат Євгеній Шевченко, який мав зустріч з білоруським диктатором Олександром Лукашенком, насправді виконував завдання ГУР МО – про це заявив у інтерв’ю керівник відомства Кирило Буданов – повідомляє https://web.telegram.org/k/#@voynareal. За його словами, у перші місяці було використано всі можливості, аби уникнути вторгнення з боку Білорусі. «Ми задіювали всі можливі шляхи комунікації, всі змоги, які в нас були, навіть одного народного депутата… щоб не допустити втягнення Білорусі у війну… всі розумють, що це пан Шевченко» — зазначив головний розвідник.

Нагадаємо, після того, як стало відомо про зустріч Євгенія Шевченка із Олександром Лукашенком, спалахнув скандал, депутата навіть виключили із фракції «Слуга народу». Також 7 березня 2022 року його затримали при спробі перетнути кордон з Польщею. Євген Шевченко має 49 років і на нього розповсюджується заборона на перетин кордону через військовий стан.

20 квітня минулого року Євгеній Шевченко мав зустріч у Мінську з Олександром Лукашенком під час якої заявив, що для нього «дуже велика честь познайомитися з лідером Білорусі і він давно мріяв про це».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.