Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова

541
Ігор Коломойський
Ігор Коломойський . Фото: УНІАН

Арешт накладений на суму понад 2,5 млрд доларів

Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів українських бізнесменів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “ПриватБанк”, пише РБК-Україна.

“ПАТ КБ” ПриватБанк” почав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

19 грудня 2017 Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова і шести компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їх контролем”, – йдеться в повідомленні.

Як відзначили в банку, наказ про арешт активів був виданий на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський тв Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд доларів шляхом проведення ряду незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їх контролем.

“Шляхом цього процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом з відсотками становить понад 2,5 млрд доларів”, – підкреслили в прес-службі. У фінустанові також висловили надію, що англійський суд чесно і об’єктивно розгляне позов, а також, що “банк доб’ється успіху і зможе повернути кошти, які були незаконно виведені з нього”.

У свою чергу, міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що на сьогоднішній день через виведення коштів з “ПриватБанку”, держава витратила на його докапіталізацію близько 140 млрд гривень.