Понеділок, 6 лютого

Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова

Арешт накладений на суму понад 2,5 млрд доларів

Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів українських бізнесменів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “ПриватБанк”, пише РБК-Україна.

“ПАТ КБ” ПриватБанк” почав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

19 грудня 2017 Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова і шести компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їх контролем”, – йдеться в повідомленні.

Як відзначили в банку, наказ про арешт активів був виданий на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський тв Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд доларів шляхом проведення ряду незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їх контролем.

“Шляхом цього процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом з відсотками становить понад 2,5 млрд доларів”, – підкреслили в прес-службі. У фінустанові також висловили надію, що англійський суд чесно і об’єктивно розгляне позов, а також, що “банк доб’ється успіху і зможе повернути кошти, які були незаконно виведені з нього”.

У свою чергу, міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що на сьогоднішній день через виведення коштів з “ПриватБанку”, держава витратила на його докапіталізацію близько 140 млрд гривень.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.