Понеділок, 29 травня

Все, що потрібно знати пораненому військовому, тепер на одному сайті

Українським військовим, які отримали поранення, тепер буде легше вирішувати свої проблеми. Міністерство оборони України створило новий сайт, де зібрана вся інформація про питання, які хвилюють військових. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Адреса нового сайту https://turbota.mil.gov.ua/ . Також на нього можна потрапити і через сайт Міністерства оборони.

Сайт містить алгоритми дій для пораненого військовослужбовця після отримання травми. Також на сайті є відповіді на запитання, які виникають під час лікування, проходження військово-лікарської комісії, отримання виплат тощо. Крім цього, на сайт додали довідник «Допомога після поранення». Усі документи також продубльовано у форматі doc, що дозволяє їх за потреби видрукувати, чи використати у електронному форматі. Також тут є зразки усіх рапортів, потреба у яких може виникнути у пораненого військового. Всі зразки рапортів зроблено у форматі doc.

Сайт має максимально зручну навігацію та буде корисним як самим військовим, так і організаціям, які працюють з ними – лікувальним установам, благодійним фондам.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.