Субота, 2 грудня

“Вони знали, що війна може їх розлучити”. В Запоріжжі російська ракета вбила молоде подружжя: кількість загиблих зросла до п’яти

Станом на ранок 19 жовтня в Запоріжжі завершили розбирати завали після ракетного обстрілу. Кількість загиблих зросла до п’яти, кількість поранених – також п’ять людей, про це повідомив Ігор Клименко, очільник Міністерства внутрішніх справ. 
 
Вночі у м. Запоріжжя завершилися пошукові роботи на місці ракетного удару по житловому 5-поверховому будинку. Загалом загинуло 5 осіб, ще 5 осіб постраждало.
 
Тим часом, у соціальних мережах, друзі загиблих діляться спогадами про людей, яких вбила російська ракета. Серед загиблих – молоде подружжя  – 23-річний музикант Данило Коваленко та його 20-річна дружина Діана Гайдукова. Їх тіла знайшли під завалами будинку, куди влучила російська ракета.
Данило та Діана одружилися лише рік тому, після того, як хлопець зробив пропозицію дівчині прямо в бомбосховищі. “Вони знали, що війна будь-якої миті може їх розлучити. Вони знали, що потрібно цінувати кожну хвилину”, – розповіла їхня родичка.
Частина людей потерпілих від ракетної атаки, серед них і мати загиблого Данила, знаходяться в лікарні. На їх лікування місцеві мешканці оголосили збір коштів. 
фото з соціальної мережі Facebook.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.