Середа, 22 березня

Вікторія Ткачук із Бахмута стала спортсменкою місяця

За результатами лютого майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторія Ткачук стала кращою спортсменкою області із олімпійських видів спорту.

Голосування відбувалося у соціальних мережах.

Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Відтак кращих спортсменів та тренерів місяця визначали за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських та видів спорту серед осіб з інвалідністю. 

На змаганнях олімпійців бігунка Вікторія Ткачук представляє героїчне місто Бахмут. У лютому вона встановила особистий рекорд на 400 м – 52,39 с., здобувши “бронзу” на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії “Silver” у чеській Остраві.

Також Вікторія стала третьою на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії “Gold” у польському Торуні. Відповідно звання тренера місяця отримали і її наставники: заслужені тренери України, тренери-викладачі Школи вищої спортивної майстерності Олена Чумак та Анатолій Чумак.

Переможцем номінації “Кращий спортсмен” у видах спорту серед осіб з інвалідністю став представник Бахмута, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Микола Жабняк. На міжнародному турнірі з легкої атлетики у ОАЕ він став чемпіоном з метання диска та бронзовим призером у штовханні ядра. Його наставник, заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Віктор Лис став кращим тренером.

Тим часом у категорії “Неолімпійські види спорту” переміг заслужений майстер спорту України з боротьби самбо Владислав Руднєв. Представник Краматорська здобув “золото” чемпіонату України у бойовому розділі серед чоловіків.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.