Понеділок, 29 травня

Верховна Рада визнала рашизм як тоталітарну та людиноненависницьку ідеологію

ВРУ проголосувала постанову про “Про використання політичним режимом Російської Федерації ідеології рашизму, засудження засад і практик рашизму як тоталітарних і людиноненависницьких” (№9101). У відповідній заяві ВР засуджує рашизм як ідеологію і практики, що лежать в основі державної політики Російської Федерації, – повідомляє https://www.unian.ua/

Український парламент звертається до Організації Об’єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав із закликом підтримати засудження ідеології, політики та практик рашизму.

ВР засуджує “російський нацистський тоталітарний режим” президента Росії Володимира Путіна, що використовує ідеологію рашизму, як злочинний.

Український парламент також закликає міжнародне співтовариство приєднатися до визнання діючого політичного режиму Росії злочинним, Російської Федерації державою-терористом, а дії, вчинених органами держави-терориста та її політичним і військовим керівництвом під час широкомасштабної збройної агресії РФ проти України, геноцидом Українського народу.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.