Середа, 22 березня

В одеському парку на висоті 60 метрів застряг атракціон

Вочевидь, частині одеситів, попри все, бракує гострих відчуттів. В неділю, 5 березня, у тамтешньому парку імені Шевченка несподівано на висоті 60 метрів зупинився атракціон “Вежа вільного падіння”, повідомляє https://www.stopcor.org/ . У цей момент у кабіні атракціона перебували люди.

Сам атракціон полягає у тому, що кабіна, яка вміщує 32 людини, повільно підіймається нагору, після чого різко падає донизу та зупиняється перед самою землею.

З відео, яке зняли сторонні спостерігачі, видно, що кабіна піднялась на максимальну висоту 60 метрів, після чого зупинилась. Крім того, помітно, що вона не була освітленою, тобто електрика там теж не подавалась. Самостійно вибратись звідти люди вже не могли.

Водночас це не перший інцидент з одеськими атракціонами. У 2019-тому році на пляжі в “Аркадії” величезна кабіна атракціону відірвалася від кріплень і впала на землю. Від удару вона тріснула і розвалилася. На щастя, на момент падіння кабіни, ні в кабіні, ні на землі, куди вона впала, нікого не було і ніхто не постраждав.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.