Четвер, 21 вересня

В Одесі почали прибирати пляжі від наслідків підриву Каховської ГЕС (відео, фото)

Екологічна катастрофа, яка сталась через підрив Каховської ГЕС, призвела до забруднення морських пляжів за сотні кілометрів від гирла Дніпра, зокрема у Одесі. Сьогодні у цьому місті комунальники почали прибирати пляжі від сміття, яке викинуло на берег після катастрофи – про це повідомив заступник директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Віталій Цуркан – повідомляє прес-служба Одеської міськради. Він зазначив, що попередньо територію пляжів перевірили вибухотехніки, крім того комунальники та залучені працівники пройшли інструктаж щодо техніки безпеки. Також вони не заходять у воду – там працює водолазно-рятувальна служба, роботи проводять тільки на березі.

До прибирання пляжної зони залучено понад 100 комунальників, серед яких співробітники КП «Узбережжя Одеси», КП «Міські дороги», а також ЖКСів. Активну участь у прибиранні, після відповідного інструктажу, беруть і працівники компаній, розташованих на орендованих територіях.

Роботи проводяться уздовж всієї лінії узбережжя, від Ланжерону до 16-ї ст. Великого Фонтану, у тому числі із залученням спецтехніки – екскаваторів та вантажних автомобілів.

Під час очищення прибережної зони вже заповнено 18 «човнів» для вивозу сміття (загальний обʼєм становить 165 куб. м.

Раніше повідомлялось, що в Одесі можуть відкрити деякі пляжі на лінії від Ланжерону до 16-ї Станції Великого фонтану, після 6 червня, якщо будуть дотримані умови щодо безпеки відпочинку. Однак у підсумку розпорядження про початок пляжного сезону так і не зʼявилось.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.