п`ятниця, 8 грудня

Укрзалізниця повторно запровадить жіночі купе

Укрзалізниця протягом кількох місяців тестуватиме впровадження жіночих купе. Для цього необхідно розробити ІТ-рішення, внести зміни до нормативних актів, проконсультуватися з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями – повідомила прес-служба підприємства.

Водночас на підприємстві працюють над комплексним підвищенням безпеки поїздок: усі нові та модернізовані вагони — а це вже близько 15% вагонів у активному використанні — оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника.

На першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можливо реалізувати тільки через мобільний застосунок УЗ.

Відомо, що потяги з жіночими купе є в деяких країнах Азії та Європи.

«Ми тестуватимемо їх упродовж декількох місяців та разом з громадою і фахівцями приймемо рішення щодо масштабування. Це буде залежати від реального попиту та відгуків», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Водночас на підприємстві нагадали, що у 2010 році Укрзалізниця вже запроваджувала таку послугу, але вона не користувалася попитом.

Як ми повідомляли раніше, на сайті КМУ з’явилась петиція, з вимогою запровадити у потягах далекого слідування (понад 6 годин) окремі купе для жінок та чоловіків.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.