Понеділок, 29 травня

Українським спортивним збірним заборонили змагатись з московитами

Українські збірні надалі не будуть брати участь у міжнародних спортивних змаганнях, якщо у них братимуть участь російська чи білоруська збірні. Відповідний наказ підписав заступник міністра молоді та спорту України Матвій Бідний – відповідний наказ розміщено на сайті міністерства https://mms.gov.ua/npas/pro-deiaki-pytannia-uchasti-ofitsiinykh-delehatsii-natsionalnykh-zbirnykh-komand-ukrainy-u-mizhnarodnykh-zmahanniakh-z-olimpiiskykh-neolimpiiskykh-vydiv-sportu-ta-vydiv-sportu-osib-z-invalidn. Загалом він складається із 5 пунктів, які зводяться до заборони усім національним збірним з олімпійських та неолімпійських видів спорту брати участь у змаганнях за умови участі у них спортсменів з країн-агресорів. У випадку виявлення таких фактів, профільні федерації будуть позбавлятись звання національних, а спортсменів відкличуть.

Це може призвести до проблем для футбольної збірної України, яка зараз бере участь у відборі до Євро-2024 , оскільки там виступає збірна Білорусії, а це призведе до дискваліфікації українських клубів від УЕФА у єврокубках.

Також у 2024 році у Парижі має відбутись Олімпіада. На цей момент вже 40 країн готові до її бойкоту, якщо до змагань буде допущено російську та білоруські збірні.  

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.