Середа, 22 березня

Український весняний наступ — чекаємо на добру погоду — військовий експерт Дмитро Снєгирьов

“Поки-що українському наступу заважає погода, зокрема багнюка, яка є перешкодою для нього. Тому давайте не будемо пов’язувати проведення засідання країн-союзників у форматі Рамштайн із початком українського наступу” — пояснив нашому кореспондентові військовий експерт Дмитро Снєгирьов у інтерв’ю. При цьому він доволі оптимістично оцінив підсумки березневого Рамштайну, де 51 країна підтвердила свої союзницькі зобов’язання щодо України.

Передусім йдеться про збільнення військово-технічної допомоги, зокрема 9 країн вже долучились до танкової коаліції та готові передати 150 танків Leopard. Це, за словами експерта, дозволить сформувати 4 повноцінних танкових батальйони. Однак важливо що країни НАТО нададуть боєприпаси для них. Також йдеться про створення логістичної бази для важкої бронетехніки — постачання запчастин, ремонт та навчання не лише екіпажів, а й механіків, які їх будуть обслуговувати. При цьому ремонтна база буде розгорнута у сусідніх з Україною країнах НАТО, як Румунії, Чехії, Польщі. У цих країнах буде розконсервовано виробництво снарядів.

Важливим кроком є і рішення про постачання Україні дронів-камікадзе. І це вже має свій ефект, оскільки московити були вимушені відмінити святковий концерт у Лужниках з нагоди окупації Криму.

Важливим кроком, за словами Дмитра Снєгирьова, є і рішення Польщі про постачання перших МіГ-29, що важливо, із засобами ураження дальністю 500 км. та точністю 1,5 метри. “Це недавно здавалось фантастикою, однак вже заговорили про створення корабельної коаліції. До неї вже приєдналось три країни, які готові відродити український військовий флот” — зазначив Дмитро Снєгирьов.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.