Четвер, 7 грудня

Українські дипломати врятували пораненого українського хлопчика поблизу Сектора Гази та розшукали ще 5 громадян України

Триває рятувальна операція українських громадян поблизу Сектора Гази. Через ізраїльсько – палестинський конфлікт в небезпеці опинилися сотні громадян України, які мешкають в Ізраїлі в регіонах охоплених бомбардуваннями ХАМАС. До посольства України в Ізраїлі вже надійшло сотні звернень від українців з проханням про евакуацію.
 
Напередодні президент Володимир Зеленський, у зверненні, підтвердив загибель двох громадянок України. Натомість, вдалося врятувати українську дитину – повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.
 
“Українські дипломати провели успішну рятувальну операцію — вивезли із міста Сдерот українського хлопчика, який отримав поранення під час нападу бойовиків. Нині він перебуває в безпечному місці під опікою посольства. Йому надано медичну та психологічну допомогу.
Вдалося розшукати п‘ятьох громадян, які вважалися зниклими на півдні Ізраїлю.
Водночас з‘явилася інформація про можливу загибель інших двох українців поблизу Сектора Газа. Перевіряємо.
Загалом за минулу добу оперативний штаб МЗС України опрацював понад 200 звернень громадян. Фіксуємо масове скасування авіарейсів. Шукаємо рішення для допомоги нашим людям виїхати з країни”, – повідомив у телеграм каналі Олег Ніколенко, речник Міністерства закордонних справ України.
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.