п`ятниця, 1 грудня

Українські безпілотники біля Босфору таки пошкодили російський розвідувальний корабель

Російський розвідувальний корабель «Іван Хурс» таки зазнав суттєвих ушкоджень. ПНРичиною цього стала атака українських морських дронів – про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на анонімне джерело у ЗСУ. «Не затонув, однак є суттєві ушкодження корпусу та устаткування. Зараз його ремонтують».

Натомість у Міноборони РФ стверджували, що всі три безпілотники, які атакували корабель, були знищені штатним устаткуванням.

Як ми повідомляли раніше, 24 травня три морські дрони атакували російський розвідувальний корабель «Іван Хурс», який перебував у 140 км. на північний схід від Босфору. Точка його перебування знаходиться на відстані 400 км. від найближчої контрольованої Україної території. Успішних морських атак на таку відстань ЗСУ ще не здійснювали.

Щодо самого корабля, то він введений в експлуатацію у 2018 році та має унікальне обладнання радіотехнічної розвідки, однак не має серйозного озброєння.

Станом на 26 травня ЗСУ знищили 18 кораблів/катерів Чорноморського флоту РФ, у тому числі флагманський корабель «Москва».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.