Зеленський: ЗСУ жорстко відповідатимуть на Донбасі

301
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент відреагував на загострення ситуації в зоні ООС і заявив, що Росія втратила контроль над сепаратистами.

Президент Володимир Зеленський вважає, що загострення ситуації на Донбасі свідчать про втрату Росією контролю над сепаратистами. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління і контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами”, – передає слова президента його прес-служба.

Зеленський також висловив співчуття родинам загиблих і подякував за мужність і стійкість українським військовослужбовцям, які зазнали атаки. Він зазначив, що на дипломатичному рівні Україна і надалі наполягатиме на припиненні вогню і звільненні полонених.

“Обстріли українських військових – очевидна спроба вкотре зірвати процес переговорів про припинення вогню. Хто б не віддав наказ – Збройні сили України будуть відповідати жорстко і відповідно до ситуації. А на дипломатичному рівні наша позиція про необхідність припинення вогню і звільнення полонених залишиться твердою і незмінною”, – заявив він.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу, 6 червня, і з початку поточної доби на Донбасі загинули двоє українських військовослужбовців. Ще шестеро отримали поранення і четверо – травми.

Нагадаємо, що з 4 червня ситуація в зоні ООС загострилася. Так, 4 червня в результаті посилених обстрілів загинули троє військовослужбовців і ще троє були поранені. 5 червня загинув один військовослужбовець зі складу операції Об’єднаних сил, ще один отримав поранення.