Субота, 23 вересня

Зеленський заявив про неприпустимість будь-яких терористичних дій на Запорізькій АЕС

«Щодо ситуації на Запорізькій атомній станції. Зараз увесь світ має бути свідомий того, що спільна безпека повністю залежить від глобальної уваги до дій окупантів на станції. Росія повинна чітко усвідомлювати: світ бачить, до яких сценаріїв готуються терористи, і світ готовий реагувати. Радіація – це загроза для всіх у світі, і атомна станція повинна бути повністю убезпечена від будь-яких радіаційних інцидентів. У різних держав світу є власні розвідувальні та інші можливості, щоб точно знати – що відбувається і хто в цьому винен. Зараз від нашої розвідки ми маємо інформацію про те, що на даху кількох енергоблоків Запорізької атомної станції російські військові розмістили предмети, схожі на вибухівку. Можливо, щоб імітувати удар по станції. Можливо, у них якийсь інший сценарій. Але в будь-якому випадку світ бачить – і не може не бачити! – що єдиним джерелом небезпеки для Запорізької атомної станції є саме Росія, і ніхто інший. На жаль, не було вчасної і масштабної реакції на теракт проти Каховської гідроелектростанції. І це може надихати Кремль на нове зло. Зупинити його – це обов’язок всіх у світі. Ніхто не може залишитись осторонь, бо радіація нікого не залишає осторонь.» — заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 4 липня.

Водночас, за повідомленнямит представника української  розвідки Андрія Юсова сьогодні, 5 липня, ймовірне проведення масштабної ІПСО з боку росіян. Також росія підготувала все необхідне для теракту на ЗАЕС. Він, за прогнозами, мав відбутися цієї ночі. При цьому вину за ймовірний підрив росія планує звалити на Україну – про це раніше повідомив керівник української розвідки Кирило Буданов. До поширення фейків росіяни долучили і «Росатом». Загарбники вигадували різні версії нібито теракту з боку України. Серед абсурдних варіантів навіть була атака дронами. Цього разу загарбники презентували, ймовірно, найдивнішу версію, де у їхній хворій уяві Київ “планує” вдарити “ядеркою” по ядерному об’єкту.

Україна вночі 5 липня має намір ударити по ЗАЕС ракетою “Точка-У” з боєголовкою, начиненою ядерними відходами,
– сказав представник цього підприємства Ренат Карчаа. Щоправда представник Росатому є фахівцем… з біології мавп, оскільки раніше працював директором мавпячого розплідника в окупованому грузинському місті Сухумі.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.