п`ятниця, 8 грудня

Запоріжжя: ще один злочин русні

Під обстрілом у середу також Запоріжжя. Російська ракета влучила в багатоповерховий будинок. Росія зі звірячою жорстокістю обстрілює місто. Влучання по житлових кварталах, де мешкають звичайні люди, діти.

Очевидці зазняли відео, як ракета потрапляє у запорізьку багатоповерхівку.  Загалом у будинок потрапили дві ракети. Це в спальному районі Запоріжжя. “Жодної військової цілі! Дві російські ракети в житлову багатоповерхівку – стратегічну ціль для військ держави-терориста”, – йдеться в повідомленні Запорізької ОВА. Всі відповідні служби працюють на місці. 

ДОПОВНЕНО: Внаслідок удару по багатоповерхівці в Запоріжжі постраждали 18 людей, – в. о. міського голови Запоріжжя Куртєв. Серед них двоє дітей, віком 7 та 9 років. 11 людей госпіталізували.

“Країна-терорист прагне знищити наші міста, нашу державу, наших людей. Це не повинно стати «просто звичайним днем» в Україні, будь-де іще в Європі чи світі. Треба більше єдності і рішучості світу, щоб швидше перемогти російський терор і захистити”, – пряма мова президента Зеленського.  

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.