Як Олександра Усика зустріли в київському аеропорту (фото, відео)

574

Журналісти і фанати зустріли абсолютного чемпіона в аеропорту «Жуляни».

У київському аеропорту «Жуляни» зустріли абсолютного чемпіона світу з боксу в першій важкій вазі Олександра Усика, який у фіналі Всесвітньої суперсерії боксу переміг росіянина Мурата Гассиева. Трансляцію зустрічі вів телеканал «Громадське».

Боксер прилетів до Києва рейсом з Москви пізно увечері. Зустріти спортсмена в аеропорт приїхали кілька десятків журналістів та вболівальників. Після виходу із зони митниці Усик розповів, що поки у нього немає ніякого відчуття від перемоги, тому що він дуже втомився і зараз думає про те, як приїхати додому, відпочити і побачити дітей.

«Я був дуже здивований тим, що мене підтримувало багато москвичів, – сказав боксер під час прес-конференції. – Далі у мене відпочинок, скучив за дітьми, хочу побути з сім’єю », – додав Олександр Усик.

Один з журналістів запитав, кому Усик присвячує свою перемогу.

«Я говорив, я батькам її присвячую. Мого батька жаль вже немає, але є люди, які сприяють моєму сходженню до якихось титулів в моїй кар’єрі », – відповів він.

Також у боксера запитали, як він ставиться до пропозиції прем’єр-міністра Володимира Гройсмана присвоїти йому звання Героя України.

«Я про це нічого не знаю, я не читав, не можу вам нічого сказати. Якщо чесно, мені здається, що вони перебільшують мої можливості », – зазначив Усик.