Вівторок, 28 березня

Я відчула «на своїй шкурі», що значить бути в Європі громадянином країни третього світу, – діячка Діана Натхір (відео)

Пост Діани Натхір у Facebook про її досвід проживання за кордоном зібрав майже три тисячі уподобань і компліментів та вісім з половиною тисяч поширень. 

У своєму дописі Діана запевняє, що українцям треба перестати нарікати та скаржитися, а починати щось робити, щоб Європа нас не сприймала за третьосортних.

Діана – керівник освітніх проектів і активно популяризує Україну за кордоном. Її друзі зняли  ролик про маловідому для чехів Україну, який показуватимуть у чеських школах та інших установах.

“Я жила певний час за кордоном і відчула «на своїй шкурі», що значить бути в Європі громадянином країни третього світу.

Ні, в мене не тицяли пальцями та не відсідали в трамваї, але вважали, що їх розстріляють у нас на кордоні, що в нас з часів мазанок ніяких вагомих досягнень не спостерігалось, цікавились, як нам в складі Російської федерації, та неприховано відкривали рота від здивування, як я, не будучи підданою як мінімум Європейської країни, взагалі спромоглась так далеко зайти в професійному і науковому плані.

Так от, можна без кінця жалітись та нити з цього приводу, а можна взяти і почати міняти ставлення до українців, щоб не «борщем, козаками та салом єдиним». Я не перестаю захоплюватись діяльністю чеської організації Культурно-освітній центр “Крок” та Mariya Gavrylyuk особисто, яка окрім безлічі інших напрямків обрала непростий шлях популяризації України в Чехії.

Дякуючи також прекрасній авторці сценарію і чеського тексту Oksana Moiseniuk , та справді крутому Dmytro Kyrylovets , що забезпечив анімаційну підтримку та зібрав все воєдино – місяці роботи, і світ побачив класний ролик про 7 маловідомих «по ту сторону» фактів про Україну, що зовсім скоро розлетиться по чеським школам і установам, та буде офіційно представлений в Посольстві України в Чехії.

Це той випадок, коли прості люди роблять надзвичайні речі завдяки силі духу, мотивації, бажання зробити щось дійсно вагоме, щирості, наполегливості та професіоналізму.

Той випадок, коли думка перетворилась в дію, коли я в черговий раз впевнилась, що немає ні перешкод, ні кордонів для наших людей. Знімаю перед вами невидимого капелюха! Ви надзвичайні!”

Джерело: Україна Неймовірна

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.