Вівторок, 31 січня

“Я працюю президентом 248 днів. І маю пояснити дітям, чому всі ці дні я не вдома” – Володимир Зеленський (відео)

Виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, президент України Володимир Зеленський заявив, що зворотною стороною результативної роботи його команди є жертвування інтересами сім’ї.

Володимир Зеленський визнав, що, ставши президентом України, мало часу приділяє сім’ї. Про це він сказав 22 січня, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Трансляцію виступу Зеленського та його відповідей на запитання модератора вів у Facebook Офіс президента, передає Гордон.

“Я працюю на посаді президента України 248 днів. Ви розумієте, яка це складна професія, тому що я точно знаю, скільки днів працюю. Приблизно 150 днів працює наш парламент. За цей час він прийняв величезну кількість законів, які з різних причин не можна було прийняти за багато років”, – сказав він.

Кожен день президентства було присвячено роботі на Україну, заявив Зеленський.

“Ми ставимо для себе задачі, щоб щодня ти повертався додому і знав, що ти не просто так працював президентом. Усі 248 днів я працюю на державу Україна. Усі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім’ю. Тому щодня на посту президента я маю давати якийсь важливий результат для країни, щоб хоча б пояснити своїм дітям, чому я не вдома”, – зазначив він.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.