Неділя, 4 червня

“Я люблю тебе, народе України!” Звільнений із полону “ДНР” вчений виступив із сильною промовою (відео)

У мережі з’явилося відео промови звільненого з полону терористів “ДНР” відомого українського вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського.

Відповідний ролик опублікував телеканал “Прямий”, пише Обозреватель.

“Брати і сестри, народе України! Ми повернулися, і я відчуваю у своєму серці щастя. Ми дійсно єдина сім’я. Нас об’єднує не тільки ця земля, це повітря, нас об’єднує не тільки наша спільна робота – нас об’єднує наше бажання зробити так, щоб кожен із нас був вільним, щоб кожен із нас був членом єдиної сім’ї”, – заявив він в аеропорту Харкова.

“І моє серце зараз співає пісню. Воно співає пісню любові – любові до народу України. Ми пройшли через страждання, через тортури, через біль, через хвороби. І головне – через моральний та психологічний тиск. Але ми постійно відчували любов нашого народу. Любов людей, які молилися за нас, які боролися за нас. І ми зараз відчуваємо цю любов. І я люблю вас – люблю тебе, народе України. Слава Україні!”, – підсумував учений.

Також він поділився своїми планами на майбутнє.

Нагадаємо, Козловський був захоплений терористами в січні 2016 року. Його дружина висловила припущення, що причиною арешту стала листування, яку вчений вів у Facebook.

Козловський не виїжджав з окупованого міста, оскільки у нього під опікою був паралізований син Святослав. Останнього все ж вивезли з міста після арешту батька.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: