Wizz Air знову змінює норми перевезення ручної поклажі

299

Авіакомпанія Wizz Air зменшила безкоштовну ручну поклажу і ввела новий тип багажу.

Угорський лоукостер Wizz Air знову змінює правила перевезення ручної поклажі на борту своїх літаків. Про це повідомляється на сайті авіакомпанії.

З 1 листопада всі пасажири рейсів Wizz Air зможуть безкоштовно взяти з собою в салон літака тільки одну сумку розміром до 40 × 30 × 20 см. Пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority, дозволять додатково безкоштовно взяти на борт багаж розміром до 55 × 40 × 23 см.

Крім того, Wizz Air вводить новий тип зареєстрованого багажу вагою до 10 кг і вартістю 235 грн, крім вже існуючих 20 і 32 кг опцій. Його вже можна купити на сайті або в додатку авіакомпанії для рейсів, які будуть виконуватися з 1 листопада.

Для пасажирів, які вже купили квитки на рейси з 1 листопада, але не придбали послугу WIZZ Priority, в бронювання автоматично додадуть можливість безкоштовно провезти зареєстрований багаж вагою до 10 кг. Для клієнтів, які вже придбали зареєстрований багаж вагою 20 або 32 кг, в бронь безкоштовно додадуть послугу пріоритетної посадки.

Нагадаємо, що в червні цього року Wizz Air вже міняв норми провезення ручної поклажі. Тоді лоукостер теж зменшив розмір ручної поклажі, яку можна взяти з собою в салон літака. Сумки, які перевищували допустимий розмір, безкоштовно поміщали в багажне відділення.