Четвер, 21 вересня

Восени в Україні почнеться виробництво німецьких БТР

Протягом наступних 12 тижнів найбільший німецький виробник озброєння – Rheinmetall планує відкрити на заході України підприємство, яке вироблятиме важку броньовану техніку – про це повідомив генеральний директор підприємства Армін Паппергер в інтерв’ю CNN. Заводські працівники будуть будувати та ремонтувати бронетранспортер Rheinmetall Fuchs — названий так за німецьким словом «лисиця» — за ліцензією на заводі – розповів генеральний директор. Він зазначив, що завдяки цьому надалі українцям не треба буде чекати на поставки західної зброї. Вартість проєкту 200 млн. євро, очікується, що він зможе виробляти 400 танків на рік.

Тим часом  колишній президент Росії Дмитро Медведєв, близький соратник нинішнього президента Володимира Путіна, заявив, що Росія у відповідь завдасть удару по будь-якому об’єкту Rheinmetall, створеному в Україні.

Тим часом на підприємстві сказали, що не переймаються такими погрозами, оскільки в Україні є військові підприємства, і їхнє – просто ще одне виробництво. «І ми також зможемо його захистити».

Раніше ми повідомляли, що турецький виробник Baykar розпочав будівництво в Україні підприємства, яке виготовлятиме безпілотники Bayraktar 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.