Понеділок, 29 травня

Волинь перейняла естафету із заборони УПЦ МП

Слідом за Рівненщиною Українську православну церкву (Московського патріархату) заборонили також і на Волині. Сьогодні Волинська обласна рада одноголосно підтримала впровадження заборони на діяльність УПЦ МП на території Волинської області.

“Коли ми згадуємо про УПЦ МП, то ми говоримо не так про церкву як про величезну машину ідеологічного, релігійного, агентурного впливу, в яку постійно вливалися фінансові потоки з москви. Духовенство цієї церкви актвино сприяє поширенню “руского міра”. Колабораціонізм і робота на знищення України зсередини – це основне завдання УПЦ МП в Україні. Це її мета, освячена у москві», — сказав у своєму виступі під час розгляду питання про заборону перший заступник Волинської облради Юрій Поліщук.

«Демонтаж УПЦ МП в Україні – завдання стратегічного рівня. Волинська обласна рада вже зверталася до центральної влади з вимогою заборонити діяльність УПЦ МП в Україні. Нас тоді не почули. Сьогодні у парламенті зареєстровано кілька законів про заборону діяльності релігійних установ, які мають центри впливу в країні-агресорці. Я впевнений, що це рішення дасть поштовх для очищення української землі від російського ідеологічного впливу», — додав він.

Як повідомляв TopKyiv, напередодні Рівненська облрада одноголосно заборонила УПЦ МП на території Рівненщини. Також депутати вирішили звернутись до інших облрад в Україні, аби вони наслідували їхній приклад і в своїх областях так само заборонили УПЦ МП.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.