Понеділок, 6 лютого

Відомий журналіст виступив за заборону УПЦ МП в Україні

“Вони повинні забратися з нашої країни”

Відомий журналіст Айдер Муждабаєв вважає, що в Україні варто заборонити діяльність Української православної церкви Московського патріархату. Про це Муждабаев написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише Styler.

За словами Муждабаева, що Українська православна церква Московського патріархату – це спецслужба Російської Федерації на території України.

“ФСБ Московського патріархату повинна бути в Україні заборонена як структура, що воює проти нашої країни. Це не церква, а спецслужба ворога. Коли президент або інші наші чиновники спілкуються з ними — у мене ступор”, – написав журналіст.

Муждабаєв зазначив, що не розуміє, як президент і інші наші чиновники можуть спокійно спілкуватися з представниками УПЦ МП. Він вважає, що дана церква допомагала РФ при анексії Криму і брала участь у розпалюванні війни на сході України.

“Чому? Навіщо? Воно допомогли анексії Криму, війні на Сході, допомагали Антимайдану. Які ще потрібні докази? Вони ж давно все є. Або спільний бізнес з Росією нашій владі заважає? Чи диверсант, вбраний у рясу, — не диверсант?”, – зазначив журналіст.

Айдер Муждабаєв вважає, що вся діяльність УПЦ МП – це диверсійна робота, яку потрібно негайно припинити, так як до релігії вона не має ніякого відношення.

Журналіст закликає заборонити діяльність УПЦ МП на території України і вигнати з країни всіх московських священнослужителів.

“Вони повинні забратися з нашої країни за місцем розквартирування командування і отримання грошей. Я атеїст, але диверсійна робота ніякого відношення до релігії не має. Ми не повинні бачити тут жодного московського попа. Крапка”, – написав Муждабаєв.

Відомий журналіст виступив за заборону УПЦ МП в Україні

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: