Субота, 28 січня

”Віддайте Харків і Одесу”: депутат Держдуми РФ зазіхнув на українські міста

Депутат нелегітимної Державної думи Леонід Калашников відзначився неадекватною заявою про те, що Україна повинна віддати Харків і Одесу Росії з огляду на те, що вони нібито завжди були “російськими”, пише Обозреватель.

Нові територіальні претензії країни-агресора він озвучив під час суперечки з українським громадським діячем Вадимом Трюханом в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

“Моя дружина має прізвище Марченко, українське. Я працював в Одесі, для мене Одеса більш україно-російська, ніж ти. А ти забирайся до Львова і живи там ось у цьому Львові своєму!” – почав агресивні нападки на українського гостя в студії політик країни-агресора.

Однак Трюхан дав йому відсіч і закликав відчепитися від України, залишивши її у спокої. Що стосується дивних вигуків Калашникова про Львів, то українець нагадав йому, що є уродженцем зовсім іншого міста – Харкова.

“Я сам – харків’янин. І в Харкові, незалежно від того, якою мовою розмовляють, – це українці”, – поставив на місце несамовитого депутата Держдуми Трюхан. Така відповідь викликала гнів Калашникова, і він вирішив завершити дискусію прямими погрозами на адресу України, що стосуються її територіальної цілісності.

“Основна Україна – це росіяни! І Харків російський! Він у вас ніколи не був! Віддайте Харків, Одесу і все інше!” – в’їдливо заявив одіозний комуніст.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: