Субота, 23 вересня

В Ужгороді офіцер ТЦК побив дружину офіцера (фото)

Неприємний інцидент стався поблизу одного із супермаркетів АТБ в Ужгороді. Там майор Костянтин В., який служить у Закарпатському ОТЦК побив Тетяну Новак, яка є дружиною офіцера ЗСУ Євгенія Голюка – про це на своїй сторінці у ФБ повідомила жінка. За її словами майор перебував у стані алкогольного спяніння.

Події, за словами Тетяни Новак, розгортались наступним чином: «Я і мій чоловік Голюк Євгеній, офіцер ЗСУ, зайшли у магазин ABC (Оноківська 18) біля зупинки. Хотіли взяти кави і солодкої води. На касі до нас причепився п’яний мужик в цивільному одязі. Його перші слова були до мого чоловіка: “Ти воював чи з….ся (втік)?”. Женя спокійно відповів, що воював. Відповідь мужика не задовольнила і він продовжив на підвищених тонах допитуватись: “а де? а як? а нащо поїхав на нуль? а чо зараз не там?”. Мій чоловік спокійно зазначив, що служить в 15-му гірсько-штурмовому батальйоні, після оборони Соледару визнаний обмежено придатним. Це чомусь розлютило співрозмовника ще більше

і він видав нецензурний малозрозумілий монолог, загальний зміст якого зводився до “ви не місцеві і це одразу видно, нащо ви приїхали, а ви знаєте хто я, а я майор, це мій район, мене всі знають”.

Дійсно, продавчиня його знала, вона була страшенно налякана і тільки повторювала: “Костя, заспокойся, все нормально”. Тим часом Костя впав в повний неадекват, підійшов впритул, махав руками, декілька разів штовхнув мене і чоловіка в голову (поки що відкритою долонею). Ані мені, ані мужу не цікаві бійки, тож ми вирішили просто вийти на вулицю і викликати поліцію. Попросили продавчиню теж набрати 102 і викликати охорону. Наші слова вона повністю проігнорувала, зате не посоромилась відчайдушно пхати мені термінал для сплати товару. Я, до речі, сплатила.

Ми вийшли з магазина, відійшли на зупинку і збирались дзвонити на 102. Коли мій чоловік вже тримав телефон біля вуха, Костя (він же майор Костянтин В.) теж з’явився на зупинці, кинувся на мого чоловіка з кулаками, але чомусь передумав, різко змінив траєкторію, підбіг до мене (я стояла на пару метрів позаду від чоловіка) і вдарив мене в щелепу. Так, жінку. Так, кулаком. Я впала, тоді він схилився наді мною і наніс ще один удар кулаком в ліву скроню. Все було швидко і неочікувано, мій чоловік не встиг втрутитися, а Варі втік.»

Як стверджує пані Тетяна невдовзі приїхала поліція, швидка та ВСП, Костянтина В. знайшли у його помешканні, перевірка на алкоголь показала 2,04 проміле, швидка констатувала у жінки забій щелепи. Також поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 125 ч.1 (умисне легке тілесне ушкодження). Однак при цьому слідчі не оформилиналежним чином скерування на судмедекспертизу.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.