В Україні з’явиться перша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою (відео)

392

У київському університеті імені Грінченка презентують онлайн-бібліотеку аудіокниг українською мовою.

У четвер, 20 грудня, в київському університеті імені Грінченка презентують першу в Україні онлайн-бібліотеку аудіокниг українською мовою.

У бібліотеці можна знайти як класичну українську прозу і поезію, яка входить до шкільної програми, так і твори відомих сучасників, прочитані авторами.

До начитки книг приєдналися теле- і радіо провідні, актори театру і кіно, зірки української музичної сцени, студенти та просто волонтери, які пройшли кастинг. Серед них: Валерій Харчишин, Даша Астаф’єва, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Павло Зібров, Євген Галич і інші відомі українці.

«Аудіокниг українською мовою дуже мало, а в умовах сучасного розвитку технологій знання та культуру необхідно доносити в максимально простих і зручних формах. Аудіокнига – одна з таких форм », – розповіли ініціатори проекту.

Презентація проекту «Слухай. Бібліотека аудіокніг українською мовою »та його офіційний запуск відбудуться 20 грудня в 11:00 в Київському університеті ім. Бориса Грінченка за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13б.