Вівторок, 31 січня

В інтернеті розпочалася акція на підтримку Супрун

Після інформації про те, що Уляну Супрун відсторонять від посади в.о. міністра охорони здоров’я за рішенням суду, в соціальних мережах почалася акція на її підтримку. Про це пише «Вечірній Київ».

Всі, хто підтримує Супрун, відзначають свої пости в соціальних мережах хештегом #підтримайСупрун.

Зокрема в Facebook в повній підтримці в.о. міністра розписали такі такі спільноти, як рух «Сильна Громада», спільноти «Медреформа в дії» та «” 100% життя “- Мережа ЛЖВ», де закликають вийти на мітинг підтримки Супрун.

ГО «Батьки за вакцинацію» так само публічно висловлює підтримку в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун і вимагає від президента України Петра Порошенка нарешті призначити її міністром охорони здоров’я і покласти край маніпуляціям і піару окремих політичних сил.

«Передвиборні ігри не повинні паралізувати роботу міністерства, від якої залежить здоров’я громадян України.» – йдеться в пості «Батьки за вакцинацію».

До акції приєдналися і сотні звичайних користувачів, які незгодні з рішенням суду.

Супрун вже відреагувала на підтримку: «Нам не вперше відбивати атаки опонентів змін, метою яких є паралізувати Міністерство охорони здоров’я України та замінити нашу команду на зручну для їх схем. На нашому боці правда і право, а отже при чесному розгляді справи ми знову переможемо. Будемо захищатися. Як завжди – з вашою підтримкою, »- написала Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Раніше ми писали, що сьогодні Уляну Супрун відсторонили від обов’язків в.о. міністра охорони здоров’я на вимогу депутата від РПЛ Ігоря Мосійчука. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.