п`ятниця, 8 грудня

Укрпошта презентувала благодійні аудіолистівки «Борітеся – вже поборюєте» (фото)

Укрпошта презентувала серію благодійних аудіолистівок, що “говорять” голосами сучасних українських героїв, які стали символами боротьби на військовому, волонтерському, медичному, економічному та інформаційному фронтах – про це повідомляє прес-служба підприємства.

Загалом до проєкту увійшло 12 листівок, кожна з яких містить QR-код, який веде на аудіо з історією. Кожна листівка випущена тиражем всього 10 тис. штук. Весь прибуток  буде спрямовано на закупівлю залізних пташок для Збройних сил України. Листівку можна відправити в будь-яке місто чи країну, і таким чином, голоси українських героїв зазвучать по всьому світу. Ідея проєкту належить креативній компанії MO3GI Group. В основу проєкту лягли адаптовані слова Тераса Шевченка «Борітеся – вже поборюєте».

У проєкті «Борітеся вже поборюєте» зібрані історії сучасних героїв України. Це історія волонтерки Тати Кеплер, яка з початку повномасштабного вторгнення разом зі своєю командою об’їздила близько сотні  населених пунктів – сірі зони, звільнені від росіян, ті, в які не доїжджають ані інші волонтери, ані лікарі. Це історія відомого всім пілота-винищувача, майора повітряних сил ЗСУ Вадима Ворошилова «Karaya», який знищив 5 ворожих дронів на Вінниччині, відвівши від міста свій літак. Ще одна історія, яка демонструє силу та незламність духу, належить військовому Олександру Будьку з позивним  «Терен», який внаслідок влучення російського снаряду втратив обидві ноги і зараз готується брати участь у спеціальних змаганнях для військових. Голос «Азовсталі» Катерина Поліщук «Пташка», яка, обороняючи Маріуполь, потрапила у полон та не зламалася, також розповість свою надихаючу історію. Одним з героїв листівок став і легендарний командир полку «Азов» Денис Прокопенко «Редис», історію якого записала дружина Катерина. Ігор Лаченков – журналіст та автор каналу «Лачен пише», який у свої 23 роки збирає мільйони гривень за добу на потреби ЗСУ,  розповість, що мотивує його продовжувати боротьбу на інформаційному фронті. Ще одна героїня проєкту – співачка та військова Анастасія Шевченко, більш відома як Стасік, яка заспівала одну з найвідоміших пісень війни “Колискова для ворога”.

У проєкті також представлені листівки, присвячені тим, хто вже майже рік сталево тримає оборону Східного напрямку («Оборонці»), тим, хто відновлює рух у тилу та на деокупованих територіях, тим, хто щодня рятує життя, хто відкриває двері свого бізнесу, та тих, хто поновлює електромережі після обстрілів, забезпечуючи українців теплом та світлом.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.