Субота, 28 січня

Українці зможуть знімати готівку з карток в касах магазинів

Послуга може стати дуже популярною, особливо в невеликих населених пунктах.

На весну цього року заплановано введення послуги переведення в готівку коштів з банківських карт в касах в супермаркетах. Про це повідомляє UBR.

За словами координатора Комітету з електронних платежів Європейської бізнес асоціації, Євгенія Веремейченко, ця послуга буде дуже затребуваною, тому що дозволить вирішити проблему недостатнього розвитку інфраструктури там, де немає банкомату, але є термінал. Наприклад, переведення в готівку коштів через термінал може стати популярною в тих населених пунктах, в яких не настільки багато банкоматів, як у великих містах.

Однак знімати гроші з карти можна буде не у всіх магазинах, а тільки в тих, де буде відповідне обладнання.

«Передбачається, що видача грошей буде відбуватися паралельно з продажем будь-якого товару. Для торговців плюс в залученні нових клієнтів і в економії витрат на інкасацію. Для споживача зручність в тому, що не потрібно шукати банкомат – гроші можна зняти, наприклад, на заправці. Ми розраховуємо, що сервіс запрацює вже в першому кварталі », – розповів Євген Веремейченко.

Який буде розмір комісії при знятті коштів в магазинах, поки невідомо. Експерти припускають, що навряд чи він буде більшим, ніж при знятті грошей з картки через банкомат «чужого» банку.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.