Українці атакували сторінку ФІФА після цькування хорватського футболіста

512

Користувачі соцмережі Facebook поширили на сторінці Міжнародної федерації футболу повідомлення, в яких підтримали хорватських футболістів, які записали відеозвернення зі словами “Слава Україні!”.

Передає “Українська Правда”

Користувачі пишуть “Слава Україні!”, “Glory to Ukraine!” та критикують ФІФА, звинувачуючи її у корупції, нечесності та політичному ангажуванні. Також люди висловлюють підтримку хорватським футболістам, які присвятили перемогу над Росією Україні.

“Флешмобчик на ніч хочете ?:)) Вам сюди.. на сторінку ФІФА..
https://www.facebook.com/pg/fifa/reviews/?ref=page_internal ставимо одиничку і пишемо “слава Україіні”  Не скажу що всі 125 тищ наші, але за сьогодні хлопці та дівчата файно попрацювали.. Можна йти спокійно спати  З,І Цікаво коли адмін сторінки вимкне блок “оцінки” ? до 24-00 чи псля  ? УПД Уже 128 000″ – українці влаштували справжній флеш-моб, який триває і досі. 

class=”text_exposed_show”>

Після цих масових повідомлень, сторінка ФІФА у соцмережі має більше 150  тисяч негативних оцінок.

7 липня збірна Хорватії з футболу в серії пенальті обіграла Росію – і після матчу екс-гравець київського “Динамо” Домагой Віда, який забив гол в тому матчі, а також скаут київського клубу Огнен Вукоєвич відсвяткували перемогу, записавши відеозвернення зі словами “Слава Україні!”

Дисциплінарний комітет ФІФА виніс попередження Віді, оскільки організація розцінила його звернення як політичний жест. Хорватський футбольний союз також попередив Вукоєвича про неприпустимість політичних послань під час ЧС-2018.

Пізніше хорватська федерація повідомила, що звільнила Вукоєвича з посади помічника тренера збірної Хорватії та відрахувала зі складу делегації на ЧС-2018.

Віда заявив, що сподівається, що його вигук “Слава Україні” будуть сприймати не як політичне послання, а як знак подяки українцям за підтримку протягом усього турніру.

Посольство України у Великій Британії відреагувало на те, що у кількох британських топ-медіа гасло “Слава Україні” назвали “націоналістичним”, пояснивши, що вираз має патріотичне значення на кшталт “Нехай живе Франція”, “Нехай живе Королева”.

Федерація футболу України обурена цькуванням гравця збірної Хорватії та екс-легіонера київського “Динамо” Домагоя Віди і направила звернення до ФІФА з поясненням гасла “Слава Україні!”