Вівторок, 31 січня

“Української крові в мені взагалі немає” – Ольга Куриленко оскандалилася заявою

Акторка та модель українського походження фактично зреклася своєї національності. Ольга Куриленко опублікувала вітальний допис до Дня перемоги, який викликав шквал обговорення у мережі. У коментарях зірка зазначила, що вважає себе “слов’янкою”, а тест ДНК показав, що у неї немає української крові.

Скандальний допис з’явився в інстаграм-профілі Ольги Куриленко. Все європейське суспільство вона привітала з Днем пам’яті і примирення, а от прихильників з країн колишнього Радянського Союзу – з Днем перемоги, передає 24 канал.

Знаменитість не вдалася до подробиць, громадянам якої країни шле свої вітання, використавши у підписі узагальнююче “всім нашим”. Лаконічний текст вона доповнила світлиною 4-річного сина Олександра Макса Гораціо, який грав з саморобним танком з картонних коробок та розфарбовував його червоними п’ятикутними зірками.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Victory in Europe Day! А для наших с завтрашним Днём Победы! _______________________________________________________ #9мая #сднемпобеды #VictoryInEuropeDay

Допис, поширений Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial)

Після численних обурених коментарів Ольга Куриленко таки пояснила, кого вона вважає “нашими”: “Наші” – це всі країни колишнього СССР, які воювали у війні. Зважаючи на те, що республік було багато, аби всі не перераховувати, я написала “наших”. Так коротше”. Проте цим поясненням конфлікт зірки з фоловерами не обмежився. Один з користувачів зазначив, що знаменитість – не українка, на що вона відповіла: “Я не українка. Я слов’янка”.

“Української крові в мені взагалі немає” – Ольга Куриленко оскандалилася заявою

Підписники поспішили пояснити моделі, що немає національності “слов’янка”. А вона у свою чергу зробила сенсаційну заяву. За словами Куриленко, її ДНК-тест показав, що її предки походили з Росії, Білорусі та Польщі. Серед зазначених країн України не було.

Я не на 100% українка. А тест ДНК показав, що української крові в мені взагалі немає. Вибачте. Мені, взагалі-то, все одно. Але тест так показав. Я сама здивувалася,
– виправдалася акторка.

“Української крові в мені взагалі немає” – Ольга Куриленко оскандалилася заявою

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.