Неділя, 5 лютого

Українського депутата затримали в Європі з фальшивими грошима

Андрій Лозовий став жертвою шахраїв.

Депутата Верховної Ради Андрія Лозового затримали в Чехії з фальшивими купюрами. Про це сам Лозовій розповів на своїй сторінці в Facebook.

Депутат був у Празі, на зворотному шляху вирішив купити подарунок мамі в duty free, проте виявилося, що купюри, якими він розплачувався, – фальшиві.

«Став жертвою валютних аферистів. Помічник міняв гроші – і йому дали фальшиві. Він зараз в поліції в Україні пише про це заяву », – пояснив Лозовий.

Депутата зняли з літака і доставили до найближчого відділку поліції, де протримали вісім годин. Однак, чеські поліцейські розібралися, що Лозовий не шахрай, а навпаки, їх жертва, і його відпустили.

«Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими засобами прирівнюється до їх виробництва, мене затримали. Зняли з літака. Як в кіно. Завезли до найближчого відділку. Вісім годин тримали там. Коли шмонали, для чогось заглядали в вуха. Але врешті-решт розібралися, що я не вчинив злочин, а навпаки – став жертвою шахраїв, тому у висновку чеської поліції я проходжу як потерпілий », – розповів депутат.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.