Українська пісня увійшла в ТОП-10 світового рейтингу Shazam

775

У середу, 10 жовтня, стало відомо, що пісня “Плакала” популярної української групи KAZKA, яка стала хітом в Україні, увійшла в ТОП-10 світового чарту сервісу Shazam, пише Znaj.ua.

Про це повідомив український продюсер Юрій Нікітін на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

У публікації Нікітін підкреслив, що це перший раз в історії української музики, коли пісня українською мовою викликає подібний ажіотаж.

“Трек KAZKA “Плакала” увійшов до ТОП-10 пісень світового чарту Shazam. І як пишуть експерти – це перший випадок в історії української музики (і не тільки української), коли пісня українською мовою викликає такий резонанс у світі”, – заявив продюсер групи.

Відзначимо, що “Плакала” – це пісня про дівочу долю, про здібності українок відроджуватися навіть через гіркі сльози, про чинний рецепт стирання поганих спогадів.

“Це відео – ода нашим жінкам і подяку за натхнення, любов і силу”, – розповіла раніше солістка групи Олександра Зарицька.

Крім того, тільки аудіозапис пісні зібрав понад 57 мільйонів прослуховувань на відеохостингу YouTube.

25 вересня KAZKA представив довгоочікуваний кліп на пісню “Плакала”. Зараз кліп переглянули майже 6 мільйонів разів.

“Ми хочемо подякувати усім за любов, за ваші відгуки та підтримку. У цьому відео найвідвертіші емоції справжніх українських дівчат – таких прекрасних, чуттєвих та сильних. Це відео – ода нашим жінкам та подяка за натхнення, любов і силу”, – наголосила солістка колективу Олександра Зарицька.

Довідка

KAZKA — музична група, що грає в стилі experimental metal з елементами електро-фолку. “Відкриття 2017 року” за версією музичної премії YUNA і “Дебют 2017 року” за версією музичного видання Karabas Live. Успіх групі принесла пісня “Плакала”, яка побила відразу кілька українських рекордів у сфері музики. Склад: Олександра Зарицька, Микита Будаш і Діма Мазуряк (з 2018 року). Продюсуванням і менеджментом групи займається Юрій Нікітін і компанія mamamusic.