Україна заплатить штраф FIFA за хорватського футболіста

462

Україна виплатить штраф FIFA за хорватського футболіста Огнена Вукоєвича і запропонує йому роботу в ФФУ.

Федерація футболу України запропонувала виплатити штраф FIFA за хорватського футболіста Огнена Вукоєвича.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на заяву президента ФФУ Андрія Павелко, яку він зробив 10 липня в кулуарах парламенту.

Варто зазначити, що свою заяву Павелко зробив в футболці гравця збірної Хорватії Івана Ракитича. Також він розповів, що ФФУ готова запропонувати Вукоєвичу роботу.

«Ми в ФФУ вирішили компенсувати  штраф Вукоєвича, накладений на нього, і, якщо він вважатиме за можливе, запропонувати йому роботу в ФФУ», – сказав Павелко.

Звільнення Вукоєвича з тренерського штабу збірної Хорватії Павелко коментувати відмовився, оскільки «є зацікавленою стороною».

Павелко додав, що не вважає гасло «Слава Україні» політичним і буде піднімати це питання на наступному засіданні комітету FIFA в Цюріху.

Нагадаємо, що FIFA оштрафувала хорвата Вукоєвіча на 15 тис. франків за відео, де він разом з іншим футболістом збірної і колишнім гравцем київського «Динамо» Домагоєм Відою кричить «Слава Україні». У відповідь на санкції футбольної організації проти хорватських спортсменів українці обвалили рейтинг FIFA в Facebook.