У Зеленського готують перегляд рішень Порошенка

330
зеленський порош

Команда новообраного президента стежить за призначеннями адміністрацією, що йде, повідомив Данилюк.

Новообраний президент України Володимир Зеленський перегляне “одіозні рішення” чинного глави держави Петра Порошенка. Про це заявив радник Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю Ліга.нет, опублікованому в суботу, 11 травня.

“Наша команда Зеленського відстежує всі призначення (Порошенка). Одіозні рішення переглянемо. Треба розуміти, що люди, призначені адміністрацією, що йде, в останні тижні роботи, апріорі отримують менше довіри суспільства – як вони будуть працювати? Це називається – “доживати по-новому”, – сказав Данилюк.

Він повідомив, що команда новообраного президента співпрацює з громадськими організаціями, наприклад, з Центром протидії корупції. “Ми плануємо запустити набір і атестацію суддів. Волюнтаристичне призначення суддів Верховного Суду президентом, який йде, в останні дні своєї каденції, добропорядність яких викликала питання. Судді Верховного суду, які були визнані непорядними, це неприпустимо. Розрахунок такий, що новий президент буде зайнятий іншими питаннями, не до цього”, – сказав Данилюк.