Субота, 23 вересня

У Лондоні відкрилась конференція з відновлення України

Сьогодні у Лондоні відкрилась ІІІ Міжнародна конференція з питань відновлення України – про це повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, який бере участь у її відкритті «У межах заходу представимо й обговоримо з міжнародними партнерами основні аспекти відбудови: швидке відновлення, залучення приватних інвестицій в перспективні напрямки, активізацію міжрегіонального партнерства. За підсумками конференції в Лондоні очікуємо на підписання низки важливих угод, меморандумів, декларацій, які прискорять нашу відбудову та розвиток» — зазначив Денис Шмигаль

Перед початком конференції Денис Шмигаль подякував королю Великобританії Чарльзу ІІІ, який особисто прийняв українського урядовця. Також «полях Конференції з відновлення України в Лондоні провели зустріч з Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком».

Лондонська конференція з відбудови триватиме два дні – 21 та 22 червня. У перший день обговорюватимуть: швидке відновлення зруйнованої інфраструктури; довгострокове відновлення; реформи, необхідні для повоєнної відбудови та розвитку торгівлі та інвестицій; інвестиції у людський капітал; відбудову та повоєнну стратегію розвитку енергетики; механізми страхування приватних інвестицій. У другий день розглядатимуть дещо вужчі питання. Зокрема: Повоєнну відбудову житла; Цифрову відбудову та розвиток технологічного сектору; Роль місцевої влади у відновленні та відбудові України; Гуманітарне розмінування.

Це вже третя міжнародна конференція з повоєнної відбудови України від початку гаряої фази російсько Української війни. Раніше аналогічні конференції відбувались у Лугано та Берліні.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.