Субота, 23 вересня

У Києві відновила роботу Маріупольська психлікарня (фото)

Маріупольська психлікарня відтепер працюватиме в евакуації – після ремонту її приміщення відкрито у Києві, куди вона переїхала ще в липні минулого року – про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Тут працюють диспансерне психоневрологічне відділення на 40 відвідувань в зміну; центр психологічної допомоги; змішане психіатричне відділення з денним перебуванням та стаціонарне психіатричне відділення на 25 ліжок з палатою інтенсивної терапії.

У лікарні надають реабілітаційні послуги, психіатричну, психологічну, психотерапевтичну допомогу, є й вузькі спеціалісти (невролог, терапевт, стоматолог і гінеколог). У своїй роботі лікарі орієнтуються на Всеукраїнську програму ментального здоров’я “Ти як?”

Більшість пацієнтів – це вимушені переселенці, але є й кияни. Тут надають допомогу маріупольцям, які опинились не тільки в столиці, а й в інших містах країни – в нагоді стають телемедицина та онлайн-консультації.

Ще один важливий напрямок роботи – реабілітація наших захисників. І, що нині дуже важливо, сюди можуть звертатися і дорослі, і діти.

Зараз в лікарні працюють 15 лікарів і 12 медсестер, є четверо інтернів з Донецького медуніверситету, але в закладу є потенціал для збільшення кількості персоналу – до лікарні повертаються фахівці, у тому числі й ті, хто раніше виїхав за кордон. Відповідно, зростатиме і кількість людей, які зможуть отримувати тут допомогу.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.