Субота, 23 вересня

Тепер Правила Дорожнього руху можна вчити без інструктора

Відтепер особи, які хочуть отримати водійське посвідчення можуть вчити теоретичну частину самостійно – про це йдеться у законі №7354, який напередодні прийняла ВРУ – про це повідомив голова ВРУ Руслан Стефанчук. За цей закон проголосував 271 народний депутат. “Дозволили майбутнім водіям самостійно здобувати знання теоретичної частини іспиту на отримання водійського посвідчення. Встановили штрафи для посадовців автошкіл за порушення підготовки водіїв”, – написав він.

Особи, які вирішили самостійно вчити правила дорожнього руху, мають допускатися до теоретичного іспиту на рівних правах із курсантами автошкіл.

Раніше від майбутніх водіїв вимагали проходити підготовку, зокрема теоретичну, в акредитованих закладах. Однак практичну частину і надалі треба буде проходити в автошколах.

За недопуск бажаючих отримати водійські права передбачено величезні штрафи: від 1000 до 3000 мінімумів, тобто 17 000 – 51 000 грн для працівників МВС.

З 1 червня у Львівській, Київській, Вінницькій та Одеській областях триває пілотний проєкт із забезпечення прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС.

У класах для складання теорії, а також в автівках сервісних центрів МВС для складання практики, тепер встановлено більше камер спостереження, які не залишають сліпих зон. Відповідно процеси складання іспитів тепер повністю моніторять.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.