Сироп від кашлю «Пектолван Ц» заборонили в Україні

1148
В Україні заборонили популярний лікарський препарат «Пектолван Ц». В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування сиропу від кашлю «Пектолван Ц» виробництва ПАТ «Фармак», пише То є Львів. Аптекам, у наявності яких є такий лікарський засіб, наказано вилучити його з обігу, повернувши постачальнику. Дозволяється також знищення лікарського засобу. У такому разі аптеки повинні прозвітувати перед територіальним органом Держлікслужби. Невиконання розпорядження тягне за собою відповідальність, відповідно до чинного законодавства, про це йдеться у розпорядженні Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

В Україні заборонили популярний лікарський препарат «Пектолван Ц».

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування сиропу від кашлю «Пектолван Ц» виробництва ПАТ «Фармак», пише То є Львів.

Аптекам, у наявності яких є такий лікарський засіб, наказано вилучити його з обігу, повернувши постачальнику. Дозволяється також знищення лікарського засобу. У такому разі аптеки повинні прозвітувати перед територіальним органом Держлікслужби. Невиконання розпорядження тягне за собою відповідальність, відповідно до чинного законодавства, про це йдеться у розпорядженні Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.