Сьогодні набуває чинності нова редакція “Українського правопису”

190
правопис

Міністерство освіти і науки 3 червня оприлюднить остаточний текст нової редакції “Українського правопису” на офіційних сайтах Міносвіти та Національної академії наук.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти, пише Еспресо

З моменту оприлюднення тексту нової редакції правопису рекомендується застосовувати ці норми та правила в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у міністерстві розробляється план імплементації нової редакції “Українського правопису”. Цей документ, зокрема, передбачатиме терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Нагадаємо, 22 травня Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію “Українського правопису”, розроблену інститутом мовознавства імені Олександра Потебні Національної академії наук України. 

25 квітня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної. За прийняття закону проголосували 278 народних депутатів.

28 травня депутати Львівської облради ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського щодо недопущення ігнорування статусу державної мови та використання її у його публічній діяльності