п`ятниця, 8 грудня

Скасування безвізу: єврокомісія висунула Україні 6 вимог щодо безвізу

Єврокомісія представила звіт про механізм призупинення безвізу, який містить низку вимог до України

Звіт оприлюднено на сайті Єврокомісії, пише Еспресо.

Головними вимогами, як і раніше, є антикорупційні. Єврокомісія вимагає забезпечити незалежність, ефективність і стійкість антикорупційних реформ, зокрема, шляхом створення антикорупційного суду, терміново відновити авторитет НАЗК і створити ефективну систему верифікації електронних декларацій, скасувати електронне декларування антикорупційних активістів.

Крім того, Єврокомісія вимагає посилити співпрацю з європейськими установами для запобігання ризикам нерегулярної міграції, провести інформаційні кампанії про обов’язки та права в рамках безвізового режиму, посилити боротьбу з організованою злочинністю, в тому числі шляхом збільшення фінансування Нацполіції.

“Україна все ще залишається транзитною країною для різних незаконних дій, у тому числі, поширення героїну Кавказьким маршрутом. Організовані злочинні угруповання з України беруть участь у акцизному шахрайстві, зокрема, виробництві та контрабанді товарів, тютюнових виробів до ЄС. Кіберзлочинці в Україні є складною проблемою. Україна є потенційним джерелом незаконного обігу зброї в ЄС”, – йдеться у звіті.

  • Нагадаємо, в ЄС кажуть, що контроль НАБУ суперечить умовам безвізу.
  • З листопада українцям потрібно менше документів, щоб отримати довгострокову візу до Канади.
  • Японія з 1 січня 2018 року спрощує візовий режим з Україною – йдеться про спрощення вимог для короткострокового перебування
  • Безвізовий режим із Об’єднаними Арабськими Еміратами запрацює з 31 грудня.
  • Україна запровадить для іноземців електронні візи.
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.