Понеділок, 29 травня

Шмигаль озвучив, коли Україна може піти в контрнаступ

Швидше за все, український контрнаступ, якого всі так чекають, відбудеться не навесні, а вже улітку. Принаймні таку думку в інтерв’ю американському виданню The Hill висловив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Раніше з’являлась інформація, нібито західні партнери підштовхують Україну чимшвидше розпочати контрнаступ. Шмигаль сказав, що такого тиску українська влада не відчуває, натомість відчуває тиск зсередини українського суспільства.

«Усі наші друзі та партнери чітко розуміють, що для того, щоби йти в контрнаступ, потрібно бути до цього готовим на всі 100 і навіть більше відсотків», — сказав він.

Через витік секретних документів, про який стало відомо днями, з’явилися певні сумніви у спроможності ЗСУ провести успішний контрнаступ. Нібито через той витік Генштабу довелося терміново змінювати свої плани. Шмигаль, однак, сповнений оптимізму. Він заявив: «Ми неодноразово доводили, що можемо це зробити (звільнити свої території. – ред). Від наших міжнародних партнерів ми просимо більше військового потенціалу, такого як танки, боєприпаси, літаки, бронетехніку».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.