Середа, 1 лютого

Шість континентів без літаків: українець здійснить унікальну навколосвітню подорож

15 жовтня засновник та ідеолог спільноти ONE LIFE Артемій Сурін відправиться у власний Великий Круг — навколосвітню подорож за суворими канонами Лондонського Королівського Географічного товариства.

Під час унікальної пригоди українець має намір без авіаперельотів перетнути всі меридіани Землі на усіх шести континентах планети.

Великий Круг — це одночасно навколосвітня подорож за суворими канонами Лондонського Королівського Географічного товариства та шоу, присвячене цій події.

Разом із Артемієм у подорож поїдете і ви. Звичайно, якщо захочете. Для цього достатньо буде лише відкрити вкладку YouTube.

Чому подорож “справжня”? Тому що вона буде такою, якою її бачать справжні шукачі пригод, Лондонське Королівське Географічне товариство та міжнародний союз навколосвітників:

– старт і фініш в одній точці (Київ, Україна);

– безперервний шлях у заданому напрямку навколо планети;

– відвідування усіх шести континентів;

– перетин усіх меридіанів Землі;

– двічі перетин екватора;

– мінімальна відстань між найпівнічнішою та найпівденнішою точкою шляху — 10 тисяч кілометрів.

І все це без авіаперельотів.

Жодних авіаперельотів — інакше було б занадто просто, занадто швидко і зовсім без виклику. Мандрівникові залишаються потяги, трансокеанські кораблі, автомобілі, автобуси, велосипеди та піша хода.

Нон-стоп рух, без перерв на “відпочити”, без “заїхати додому на декілька днів”.

Це суворе і красиве випробування зі стартом у Києві, перетином усіх меридіанів і завершенням подорожі у вихідній точці — тому й Великий Круг. Витівка не для слабких духом. Але Артемія Суріна таким і не назвеш.

Сурін — засновник та ідеолог міжнародного співтовариства ONE LIFE. Завдяки любові до пригод, Артемій має безліч друзів і прихильників в усьому світі. Тисячі людей об’єдналися під загальним кредо: ONE LIFE — LIVE IT, а ідея однієї людини перетворилася на цілий міжнародний рух.

15 жовтня у Києві Артемій дає старт своєму грандіозному проекту — Великий Круг. І протягом цієї великої подорожі він відвідає 35 країн, щоб зрозуміти — наскільки різні мрії в людей у різних куточках світу. Комусь із тих, кого він зустріне під час подорожі, Артемій допоможе здійснити мрію, адже життя лише одне, і в ньому обов’язково має бути місце для здійсненої мрії.

Буде жваво й інтригуюче. І, хто знає, можливо, й вам захочеться купити квиток у найближчу географічну невідомість?

Джерело: Обозреватель

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.