Неділя, 5 лютого

Що українці найчастіше купували в інтернеті в 2018 році

Українці стали частіше здійснювати інтернет-покупки.

У 2018 році найчастіше в інтернеті українці купували техніку і одяг, при цьому середній дохід інтернет-покупця склав 5 160 грн. Про це повідомляє компанія OLX.

За минулий рік число українських користувачів мережі зросла на 1 мільйон, а тих, хто стали робити покупки в інтернеті, додалося на 500 тисяч чоловік. В даний час українська аудиторія онлайн-шоперів – це близько 7 мільйонів чоловік. Про такі дані говорить жовтневе дослідження GfK, яке проводиться на основі онлайн-опитувань користувачів по всій країні у віці від 16 років і старше.

Найпопулярніші товари у інтернет-шоперів – це техніка і одяг. Їх брали 47% користувачів. Це підтверджують і дані OLX. У порівнянні з минулим роком, на 24% зросли продажі автомобілів. Середній чек покупки на платформі склав 1 820 грн. У 2017 сума склала майже на 200 грн менше – 1627 грн.

Також повідомляється, що за минулий рік на OLX зайшли 26 млн унікальних відвідувачів, тобто майже кожен другий українець. При цьому 60% використовували телефон і тільки 40% заходили на ресурс з комп’ютера.

Найактивнішими інтернет-покупцями були жителі Києва – тут в 2018 році було здійснено 160 тисяч угод. Майже в три рази менше угод з доставкою припало на харків’ян, одеситів і дніпрян.

Середньостатистичний портрет інтернет-шопера практично не змінився – це  людина з повною вищою освітою у віці 26 – 35 років. При цьому чоловіків і жінок майже однакова кількість – 53% і 47% відповідно. Чверть інтернет-покупців не працює. А середній дохід працевлаштованої більшості за рік збільшився на 30% і склав 5 160 грн.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.