Росіяни злили в мережу відео з Олегом Сенцовим (ВІДЕО)

250

Журналісти опублікували перше за два роки відео з українським режисером Олегом Сенцовим, який знаходиться в російській колонії. Про це повідомляють «Крим. Реалії ».

Вказується, що відео було знято приблизно місяць тому, на 18-й день голодування режисера. Силовики передали його російським журналістам. Ролик був записаний в колонії, коли Сенцову дзвонили Ксенія Собчак і її мати, член Ради Федерації Людмила Нарусова. Олег Сенцов спростовує чутки про те, що у нього випали всі зуби.

«Це перебільшення. Випало пару зубів. Це вже такі моменти: старість, північ. Тут не санаторій, але цинги у мене немає, не переживайте », – розповів режисер.

Після 47-го дня голодування в організмі людини настають незворотні зміни. На думку медиків, в кращому випадку Сенцов залишиться інвалідом. Лікар-анестезіолог Володимир Бродський, який працює в одному з найбільших медичних центрів Ізраїлю, вважає, що навіть якщо Росія відпустить українського політв’язня, вивезти його з півночі буде неможливо – він просто не переживе дороги, ні поїздом, ні літаком.

Вперше за чотири роки до Сенцова вдалося потрапити його сестрі Наталі. Вона розповіла, що режисер дуже постарів під час голодування і схуд на 15 кг. Олег дуже засмучений тим, що увага прикута тільки до нього. Каже, що хоче, щоб більше писали і говорили про інших політичних в’язнів.

«Він прекрасно розуміє, що без крапельниць вже б помер. Примусове годування поки не застосовувалося, хоча загрози такі йдуть. Він не зупиниться, це сто відсотків. Але і вмирати він теж не має наміру. Він бореться навіть зараз. Тобто, він в досить бадьорому настрої. І він дуже вдячний людям, які влаштовують ці акції, піднімають питання. Він прекрасно розуміє, що без цих людей достукатися до політиків неможливо », – розповіла Наталя.