Росія показала моторошне фото Сенцова

230

Служба виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу показала свіже фото виснаженого українського режисера Олега Сенцова, незаконно утримуваного в РФ.

“28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений в Лабитнангську міську лікарню, у якій йому зробили додаткові обстеження та надали консультації лікарів-спеціалістів”, – повідомляє прес-служба.

За даними відомства, режисеру провели корекцію лікування після обстеження. Деталей про стан здоров’я не повідомили. Судячи по знімку, Сенцов ще більше схуд через голодування. Виглядає українець нездоровим і змученим.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Сенцов зовні схожий на в’язня концтабору, незважаючи на вмовляння російського омбудсмена Тетяни Москалькової про задовільний стан.

“Жах. Це в‘язнень концтабору. Російська генеральша на посаді омбудвумен продовжує талдичити про “задовільний стан здоров‘я”. Попри тиск і вимоги України, президента Порошенка, всього світу, Путін продовжує знущатися над Олегом і іншими українцями – В. Балухом, Р. Сущенком, кримськими татарами, заручниками в окупованих Донецьку і Луганську”, – написала вона в Facebook.

Геращенко додала, що жодну ініціативу української сторони щодо передачі росіян і бойовиків в обмін на звільнення українців із в’язниць РФ і окупованих територій не було почуто.

“Стабільний стан здоров’я” Олега Сенцова – так вважає РФ. Ці фото яскрава демонстрація протилежного”, – прокоментувала Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Росія показала моторошне фото Сенцова