Російський комік Данило Поперечний подав до суду на Україну (відео)

281

Данило Поперечний заявив, що подав до суду на Україну через заборону в’їзду на три роки.

Російський стендап-комік і блогер Данило Поперечний подав до суду на Україну через заборону в’їзду йому на територію країни. Про це сам Поперечний заявив на своєму каналі в YouTube.

Причиною позову стала заборона блогеру в’їзду в Україну на три роки. Ініціаторами заборони виступила українська організація «Відсіч». У яку саме інстанцію поданий позов, Поперечний не уточнив. Однак додав, що головною причиною стала неможливість побачитися з сім’єю, яка проживає в Києві.

«Мені заборонили в’їзд в країну на три роки – в ту, в якій у мене живе сім’я. І через деякі обставини, які я не хотів би озвучувати, деякі з членів моєї сім’ї не особливо мобільні. Тобто за фактом, дорогий уряд України, ви розлучили мене з моєю родиною на три роки. З деякими її членами. Велике спасибі », – сказав Поперечний.

Також комік готувався до виступів в чотирьох українських містах. За його словами, під час підготовки було направлено запит до СБУ, у відомстві запевнили, що з перетином кордону не буде ніяких проблем. Про заборону стало відомо в останній момент. Через зрив виступів команда зазнала серйозних фінансових збитків. Суму збитків Поперечний не уточнив.

Крім цього, блогер розповів, що спробував дізнатися у СБУ про причини заборони в’їзду. В отриманій відповіді, скріншот якого Поперечний показав у відеоролику, сказано, що запитувана інформація належить до категорії з обмеженим доступом і не підлягає розголошенню. Така відповідь коміка не задовольнила.